Hole Premium um die Werbung zu unterdrücken
Beiträge: 36   Besucht von: 78 users
17.11.2013 - 11:22
Dakle ovako : posto vecina koalicija nece cw protiv nas jer imamo samo visoke rankove,ali nas je dosta i neaktivno.Prinudjeni smo ukazati povijerenje i sansu novim nadama (6+) rank,eventualno u slucaju da prepoznamo talenat i nize.

Ono sto se trazi jeste: aktivnost,zelja da se nauci,borbenost,a ne da nakon svakog poraza napusta igru,predaje se,ulazi u savez s svima...Otpadaju: izdajnici,smaraci.

Prvo bi vas naucili kako da igrate zapadne zemlje: FRA I SPA s PD,kasnije : UK,Njemacku i ITU.Najteze su naravno : Turska i Ukrajina,to cemo ostaviti za kraj.

Ko je zainteresovan neka mi pise privatno ili bilo kome iz MK.Ovakva prilika vam se vise nece ukazati ! :p
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
03.06.2014 - 15:39
 Knez
Ocu jaaaaaaaaaaaaa
----

Lade...
Lade...
22.08.2014 - 12:25
Evo ja bih zeleo da se oprobam. Igram od skoro ali sam brzo pohvatao kako i sta treba. pozz
----
..лети преко небеских висина крила су јој Морава и Дрина...
Lade...
Lade...
22.08.2014 - 15:16
Praticemo tvoj razvoj...R 7 je uglavnom limit za ulazak, oni koji zasluze i pokazu odredjeni talenat mogu uci i kao sestice.

Laki stronk...
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 14:01
I tako misevi, znaci ni 1 talenta nema. Sve sami botovi do nuba...
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 14:31
Mi trazimo talentovane igrace.Ti sa tvoje liste su opisani u mom prethodnom postu.

Unle op...
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 14:38
Geschrieben von ArminyMouse, 10.10.2014 at 14:36

On,da,kao don i knez.Ivan te uvek ubije,on je bas slab,onda si i ti,eleu milion puta ubio svakog od tvojih,slab,i vi ste onda.Kneza sam ubio vise puta,death troll,your troll,znaci ostalo nam je samo da orly tu valja,eto,da dodamo,unleashed trolina koja mislio da je ko zna sta,lepa ti je skupina.

Ondaaa... cw? Da testiramo tu tvoju teoriju. Ili vam je izgovor jos uvek da koristimo bag? ..i ako je bag popravljen jos pre 3meseca.
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 14:44
Geschrieben von ArminyMouse, 10.10.2014 at 14:41

1dobar ti je gif,predstavlja te,no oko tog cwa,ivan je afk a beli je 100% isto,ali jos ne pise AFK,tako da,mozda another time.
Inace,taj je mozda popravljen,ali ko zna koliko ih vi jos koristite.

Hvala, stavljen je bas iz tog razloga.
A da.. Tacno. Koristimo jos neke bagove. Umalo da zaboravim na te neosnovane optuzbe. A ovi tvoji afk. Uvek kad se trazi cw sa njima. Slucajnosti. Ali neka.
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 14:54
Izgubili ste sve CW koje ste igrali protiv nas, preko 10 ih je bilo. Toliko o tome kako : Ivan i Elu, ubijaju nekoga.
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 14:57
Where is my personal traductor??
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 15:02
Да...
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 15:02
Geschrieben von ArminyMouse, 10.10.2014 at 14:59

Geschrieben von Mauzer Panteri, 10.10.2014 at 14:54

Izgubili ste sve CW koje ste igrali protiv nas, preko 10 ih je bilo. Toliko o tome kako : Ivan i Elu, ubijaju nekoga.

Oh,hi,child,go home,kao prvo,igubili smo zato sto nikad nemate fair rankove,a imate,drugo uvek imate orlija u partiji,slobodno vidi,jacina klana se meri po pobedama drugog sa fair rankovima.

To ti je najgluplji post koji sam do sada video od tebe, a veruj mi, bilo je materijala. Prvo, tako se ne meri jacina klana, glupa ti je psihologija i ujedno izgovor zbog kojeg gubite. Drugo, nazivas mauzera detetom. Ne znam sta na to da kazem.. Trece, uvlacis se u dupe Orly, to ti je dobro. Ne moras vise da ga velicas. Ne voli te ni Orao..
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 15:08
Geschrieben von ZeroUno, 10.10.2014 at 14:57

Where is my personal traductor??
----
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 15:09
 Eagle (Mod)
Geschrieben von ArminyMouse, 10.10.2014 at 14:48

Geschrieben von Steve Aoki, 10.10.2014 at 14:44

Geschrieben von ArminyMouse, 10.10.2014 at 14:41

1dobar ti je gif,predstavlja te,no oko tog cwa,ivan je afk a beli je 100% isto,ali jos ne pise AFK,tako da,mozda another time.
Inace,taj je mozda popravljen,ali ko zna koliko ih vi jos koristite.

Hvala, stavljen je bas iz tog razloga.
A da.. Tacno. Koristimo jos neke bagove. Umalo da zaboravim na te neosnovane optuzbe. A ovi tvoji afk. Uvek kad se trazi cw sa njima. Slucajnosti. Ali neka.


Vala igrali smo sa 10x jacim pa nismo tako nesto izigravali,sto bi smo sa vama,slobodno vidi,imas ih na ignore,baci pogled.
Jednom krimos uvek krimos,nismo svi 24h/dnevno onlajn da sa vama igramo.


Nema nikakve potrebe ovde da se svadjamo... Kao prvo svaki put smo vas dobili bez ikakvog buga, zadnjih 10 cw-a, mozete da kmecite i da placete do zore sto se mene tice, dokazali smo da smo bolji od vas. Sto se tice da su eleu i ivan dobili svakoga iz moga klana po 100 puta? Ja se ne secam da sam izgubio od njih 2 puta, kamoli 100. Mozete da nas pljujete i prozivate na forumima koliko vam je volja, al nas medjusobni cw skor i tabela o svemu govore. Nekada ste bili los klan, sada se malo poboljsavate, al cini mi se da su ljudi ostali isti
----
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 15:09
Da glupost ima noge,ti bi bio stonoga . Naravno odnosi se na orla.

I ko kaze da se svadjamo, malo prepucavanja ne skodi, toliko od mene za sad.
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
10.10.2014 - 15:13
Geschrieben von ArminyMouse, 10.10.2014 at 15:06

Geschrieben von Steve Aoki, 10.10.2014 at 15:02

Geschrieben von ArminyMouse, 10.10.2014 at 14:59

Geschrieben von Mauzer Panteri, 10.10.2014 at 14:54

Izgubili ste sve CW koje ste igrali protiv nas, preko 10 ih je bilo. Toliko o tome kako : Ivan i Elu, ubijaju nekoga.

Oh,hi,child,go home,kao prvo,igubili smo zato sto nikad nemate fair rankove,a imate,drugo uvek imate orlija u partiji,slobodno vidi,jacina klana se meri po pobedama drugog sa fair rankovima.

To ti je najgluplji post koji sam do sada video od tebe, a veruj mi, bilo je materijala. Prvo, tako se ne meri jacina klana, glupa ti je psihologija i ujedno izgovor zbog kojeg gubite. Drugo, nazivas mauzera detetom. Ne znam sta na to da kazem.. Trece, uvlacis se u dupe Orly, to ti je dobro. Ne moras vise da ga velicas. Ne voli te ni Orao..

Ja jedino postujem orlija kod vas,a ne to sto ti rece,de mu reci da odigramo taj turnir pa da zavrsim sa tim,kao prvo ovo na eng sam napiso za ovog trola,vidis da sam popravio post,drugo ,to nije nikakva psihologija niti izgovor,samo vas spustam na zemlju,bolje da vas ja spustim nego da padnete sami,i daj sad si pored tog sektaskog nika stavio i takvu sliku.

Sto se tice one moje recenice "To ti je najgluplji post koji sam do sada video od tebe", upravo je povlacim. Stize novi materijal.
Ne vidim kako si nas "spustio" na zemlju, i simpaticno mi je to sto obicni sliku i obicno ime nazivate sektaskim. Ne kontam sto ali ae. Treba li da budem Pravi Srbenda pa da stavim sliku Slobodana Milosevice, ili boze moj, jos bolje Tite i promenim ime u Marina. Jel bi ti to odgovaralo?
Lade...
Lade...
11.10.2014 - 02:59
Dobio si konverzaciju, raspravu. Ne vidim kakvu recenicu mogu da ti napisem ovde da bih tebi nesto objasnio, jer sam shvatio sada da si nista vise nego umisljeno malo deriste, satro "ponosno" na zemlju u kojoj zivi.
Sto se tice ispravljanja mojih pravopisnih greski koje su vecinom nastale zbog brzog kucanja, nemoj ih vise ispravljati. Ne samo kod mene, kod bilo koga. Jer sam samo u tvom "ispravljanju" nasao 3 simpaticne pravopisne neoprostive greske. Sve u svemu, dosta mi te je za zivota.
Lade...
Lade...
12.10.2014 - 04:28
Ја желим да верујем да велика већина ових из Отписаних, или како се већ сада зову, тролује, јел било би заиста тужно да се не претварају да су ретарди. Овај дошо да га мери коме је већи, и да као неки судија вага ко је добар и ко је лош, да ''спуста на земљу'' неког, а наводно је непристрасан и ''није по цео дан на нету'' а зна сваки мизерни детаљ о људима овде.
Шта је теби јебени клан са онлајн игрице толико нажао урадио да ти пратиш његове људе по форуму и коментаришеш? Сексуално општење са женском фамилијом тешко да јесте, него те неко добио у игрици и бољи је и сад кукаш. Детињасто. Уразуми ове твоје псе Тито, осим ако иј сам ниси посла да лају лоло.
----
...још сте ту...
Lade...
Lade...
12.10.2014 - 05:34
Geschrieben von ArminyMouse, 12.10.2014 at 05:17

Ja citav dan u igri,samo uvece,i to ne svako vece,i ponekad jutro,ali da smo mi retardirani dosta njih moze reci eli ti ne mozes,ne znam sto te mauzer drzi u klanu,verovatno ko nekog psa.ja pratim,hahahhahahha,de ne trolaj,ovo je balkanski forum,i jedino sam ovde,pomalo u generalne diskusije,i naseg klana forumu,ja vas po vase dobro spustam na zemlju,previse mislite da ste najbolji.

Vracam se u konverzaciju sa tobom. Nisam mogao da izdrzim.
Sto se tice pravopisnih greski, gore tvoje navedeno, ti ovde imas 8 tacno. Rokamo tako.
Priznajes da ste retardirani.. ako..
Ti, kao jedno naduvano deriste nemas pravo da vredjas igraca, coveka, koji je 2 godine duze od tebe na igri plus stariji od tebe verovatno veliki broj godina. Ti bi trebalo da se spustis malo na zemlju. Da budes tamo gde ti je mesto.
Sto se tice toga da smo umisljeni ili koji kurac vec, ja iskreno ne mogu da se setim, ispravi me ako gresim, da je bilo koji clan MK ozbiljno uobrazeno priznao da je najbolji on, i MK naravno. Ako se dobro secam, ti si poceo sa tom pricom. Ti i ostatak tvoje ekipice. Tako da..
Lade...
Lade...
16.10.2014 - 13:31
 Don
Geschrieben von Your Laki, 12.10.2014 at 04:28

Ја желим да верујем да велика већина ових из Отписаних, или како се већ сада зову, тролује, јел било би заиста тужно да се не претварају да су ретарди.
----

Fears are strong
Lade...
Lade...
16.10.2014 - 16:35
Geschrieben von Skanderbeg, 16.10.2014 at 06:49

Pa mortal jeste koristio bag u cw, tako da se pobede protiv OTP ne računaju. Ne možeš tvrditi pobedu ako si koristio nefer prednost.

I ne , nisam poslao OTP vojnike na MK, ja ne komandujem 'mojim ljudstvom', svako može raditi što mu je volja.

I ne znam što kukate sada, ja kada sam vas molio da skinete anlišeda sa grbače vi ste se smejali i ignorirali, on je vređao OTP svaki dan-ceo dan.

Kao sto si i sam rekao, Mortal jeste koristio "bag u cw", jedan bag, u jednom cw. I tu je kraj. Tacka. I sada cete zbog toga da kazete da se nijedan nas cw ne racuna? CIsto pitam, nisam siguran kako to ide.
Da pratim tvoj primer, onda te molim da skines Iwana sa grbace, jer je vredjao MK i sve clanove MK-a pojedinacno neki duzi period.
I tako..
Lade...
Lade...
16.10.2014 - 16:58
Za koristenje jednog baga u jednom Cw-u kazna nemoze biti brisanje tog jednog CW-a jer to i nebi bila neka kazna zar ne?

Kazna i opomena da se vise nitko ne usudi mora biti ostra.
----
Lade...
Lade...
16.10.2014 - 17:19
Gobline, brale. Nema Boga da provalim kad se ti izdrkavas a kada pricas ozbiljno.
Sto se tice kazne, mislim da smo dobili kaznu, zar ne? 22 dana ban za 3 nasa glavna igraca, MK je banovan jednu sezonu, competence sa 4.69 (cini mi se) resetovan na 1.. Da l' treba i da popusimo Amoku pa da nam se oprosti bag ili...
Ne opravdavam taj bag ali ne vidim da je fer i normalno i logicno u stvari, da neko krece da "ponistava", preispituje nase pobede nad nekim klanom iako su te pobede nastale posle popravke tog istog baga.

Pa jbt MK znao samo jedan bag i to znao ga 3 dana pa popili ovi bananu. Ispada sada da smo oduvek koristili neke bagove ili sta vec i da ih jos uvek koristimo..
Lade...
Lade...
16.10.2014 - 17:50
Jebiga, sta vam je to trebalo :/

zasto se uopce cudis, pa bili ste najjaci klan, najveci kompetenc ikad ...jedva su svi docekali da nesto iskrsne, a vi budale im dali razlog.

sto se mene tice ono sto mi se nesvida jest zadnja 2 CW-a sto sam igro s vama, knez me zajebava, salje mi poruke i sjebava mi koncentraciju ...gdje je tu respekt protivnika?
----
Lade...
Lade...
17.10.2014 - 02:29
Ako ce ti biti lakse i ja sam morao ignore kneza nekoliko puta do sada, jer je radio slicno kao kod tebe. Ali knez je takav, nikad ozbiljan, zajebava, bole ga za sve..
Lade...
Lade...
17.10.2014 - 05:02
Hajde da ponovim jos jednom dragom nasem Slobi Milosevicu, igrali smo cw protiv vas nakon sto je bag popravljen od strane Amoka. I dosadni ste vise sa tim izgovorom. Ako je "bag" pravi razlog/izgovor zasto i dalje necete da igrate cw sa nama, ako stvarno mislite da koristimo bagove trenutno.. e jbg.. sta da vam kazem.. Ili besmisleno lazete sebe ili ste samo glupi.
Lade...
Lade...
17.10.2014 - 10:53
I tako...
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
17.10.2014 - 15:37
Jes, koji kurac sam skidao Pavla s listi...
----



http://atwar-game.com/forum/topic.php?topic_id=14714&topicsearch=&page=
Lade...
Lade...
21.10.2014 - 15:16
Geschrieben von ArminyMouse, 21.10.2014 at 13:47

Geschrieben von Steve Aoki, 17.10.2014 at 05:02

Hajde da ponovim jos jednom dragom nasem Slobi Milosevicu, igrali smo cw protiv vas nakon sto je bag popravljen od strane Amoka. I dosadni ste vise sa tim izgovorom. Ako je "bag" pravi razlog/izgovor zasto i dalje necete da igrate cw sa nama, ako stvarno mislite da koristimo bagove trenutno.. e jbg.. sta da vam kazem.. Ili besmisleno lazete sebe ili ste samo glupi.

Nah,krenete prvi i sad se zalite na ivana....
Da,mi samo lazemo sebe,nemamo pametnija posla,ubismo se od toga,vec sam otiso agreed na goblinovu poruku,
al ponovicu je,trebalo vas je kazniti sam banom zauvek,tako bi ste i vi prestali i drugi nebi smeli koristiti bagove,heh,kao da je
to bio jedini bag koji znate,znate ih vi jos,nego lazete sebe da ne znate.

Geschrieben von Mauzer Panteri, 17.10.2014 at 15:37

Jes, koji kurac sam skidao Pavla s listi...
Lade...
Lade...
22.10.2014 - 13:35
Jes, koji kurac sam skidao Pavla sa listi...
Lade...
Lade...
  • 1
  • 2
atWar

About Us
Contact

AGB | Servicebedingungen | Banner | Partners

Copyright © 2024 atWar. All rights reserved.

Bewirb dich

Empfehle uns weiter